Dames



Boven (vlnr): Mieke Noukens, Maxien Peters, Natalie Dominguez, Lotte Pinxten, Jana Wintmolders, Lore Michiels, Jade Deferm, Larissa Buvens

Midden (vlnr): Marc Buvens (afg. 2e prov.), Anja Swinnen, Gert Boelen (T1, 2e prov.), Silvia Doré, Pervinca Della Pelle, Céline Smellers, Chaimaa El Boubsi , Lara Massot, Alana, Evy Debauve, Shana Vanhaen, Sean Jacobs (KT)

Onder (vlnr): Ellen Venken (afg. 1e prov.), Hanne Libens, Sylvie Vandermeeren, Jense Martens, Elke Gielissen, Jill Huijnen, Deborah Dreesen, Dorien Van der Zanden, Sanne Muutjes

Ontbreken op de foto: Lien Decuypere, Sofie Luyten, Noemie Todde, Anneleen Verlaek, Wendy Mees, Marie Bollen, Tinne Bollen, Dorien D’huys, Kiana Vanrusselt, Kelly Wellens, Debbie Paepens, Verdiana Palombo, Francine Mengels, Celina Pinna, Aurelie De Boiserie, Vanessa Teron, Sofie Van Houtven, Charlotte Lacroix, Juanita Simons, Sarah Geurts, Christina Santana Flores, Nele Michiels en Bob Gajahdharsing (T1, 1e prov.)

WEDSTRIJDOVERZICHT 1E PLOEG, 1e Provinciale

Wedstrijd Uitslag
31/08/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A K.R.C. Genk C

1 - 0

07/09/2019 15:00 0
Lommel United WS A K. Bokrijk Sport A

1 - 0

14/09/2019 13:00 0
FC Diepenbeek A K. Bokrijk Sport A

2 - 1

21/09/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A Bocholter V.V.

8 - 0

28/09/2019 10:00 0
FC Eksel K. Bokrijk Sport A

0 - 6

05/10/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A D.Fufo-Beringen

1 - 1

12/10/2019 15:00 0
Jong St. Truiden B K. Bokrijk Sport A

2 - 1

19/10/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A Esperanza Pelt

-:-

25/10/2019 20:00 0
DV Bilzen Utd. A K. Bokrijk Sport A

-:-

02/11/2019 14:30 0
K. Bokrijk Sport A BS Sport Berbroek-Schulen A

-:-


KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 Esp. Pelt 19 16 0 3 90/19 51
2 FC Alken 19 15 1 3 102/35 48
3 DV Bilzen Utd. 19 12 4 3 59/29 39
4 Lommel Utd WS 19 11 7 1 70/45 34
5 KFC Hamont 99 19 10 5 4 56/36 34
6 Bokrijk Sp. 19 9 6 4 63/23 31
7 Jong St.-Truiden B 19 9 8 2 53/44 29
8 Diepenbeek 18 9 9 0 48/34 27
9 Fufo Beringen 19 8 8 3 40/41 27
10 RC Genk Ladies C 19 7 9 3 58/44 24
11 Bocholt 18 6 10 2 55/69 20
12 Louwel B 19 3 16 0 24/78 9
13 BS Sport 19 3 16 0 28/131 9
14 Eksel 19 0 19 0 11/129 0

WEDSTRIJDOVERZICHT 2E PLOEG, 2E PROVINCIALE

Wedstrijd Uitslag
31/08/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B FC Maasland NO

5 - 0

07/09/2019 12:30 0
Lommel United WS B K. Bokrijk Sport B

1 - 0

14/09/2019 11:00 0
FC Diepenbeek B K. Bokrijk Sport B

4 - 2

21/09/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B BS Sport Berbroek-Schulen B

7 - 0

28/09/2019 15:00 0
Membruggen V&V K. Bokrijk Sport B

2 - 2

05/10/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B Kadijk SK

6 - 1

12/10/2019 15:00 0
Kortessemse VV K. Bokrijk Sport B

0 - 5

19/10/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B Sp. Lille

-:-

26/10/2019 10:00 0
DV Bilzen Utd. B K. Bokrijk Sport B

-:-

02/11/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B SLW Maaseik

-:-


KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 Membruggen V&V 18 16 1 1 105/18 49
2 Jong St.-Truiden C 17 16 1 0 137/11 48
3 Bokrijk Sp. B 18 11 4 3 55/19 36
4 DV Bilzen Utd. B 18 10 6 2 64/34 32
5 SLW Maaseik 17 9 5 3 61/35 30
6 Diepenbeek B 18 9 8 1 59/44 28
7 Lommel Utd WS B 17 8 8 1 43/34 25
8 Lille 18 7 8 3 43/73 24
9 Maasland NO 17 6 9 2 40/59 20
10 BS Sport B 18 5 13 0 20/88 15
11 St. Elen 17 3 14 0 28/72 9
12 Wiemismeer 17 3 14 0 16/84 9
13 Kadijk 18 2 14 2 14/114 8