K. Bokrijk Sport_ploegfoto 2017-2018_dames_1e & 3e Provinciale
Boven (vlnr): Heidi Reynders (afgevaardigde 1e prov.), Jade Deferm, Mieke Noukens, Loore Michiels, Stephanie Van Bael en Dorien D’Huys

Midden (vlnr): Elena Scheymans, Marc Buvens (afgevaardigde 2e prov.), Marc Michiels (T1 3e prov.), Vanessa Terron, Hanne Libens, Martine Milssen, Deborah Dreessen, Nele Michiels, Sarah Geurts, Silvia Doré, Marissa Jordens, Huijnen Jill, Jana Wintmolders, Sofie Luyten, José Feyen (T1, 1e prov.), Pervinca Della Pelle en Sean Jacobs (KT)

Onder (vlnr): Nathalie Brenard, Debbie Decrae, Elke Gielissen, Verdiana Palombo, Lara Massot, Chaimaa El Boubsi, Francine Mengels, Anneleen Scholts, Maxien Peters en Jense Martens

Ontbreekt op de foto: Natasha Ekizoglu, Lien Decuypere, Elke Hulsmans, Jolien Box, Tiffany Vrijens, Larissa Buvens, Joke Sneyers, Els Noben, Nell Bauduin en Patricia Van de Maele (T2 1e prov.).

WEDSTRIJDOVERZICHT 1E PLOEG, 1E PROVINCIALE


02/09/2017 13:00 K.F.C. Hamont 99 – K. Bokrijk Sport A 2 - 4
09/09/2017 15:00 K. Bokrijk Sport A – DV Bilzen Utd. A 3 - 3
16/09/2017 10:30 E. Louwel B – K. Bokrijk Sport A 4 - 8
23/09/2017 15:00 K. Bokrijk Sport A – Halveweg Zonhoven A 3 - 2
06/10/2017 20:00 D.Fufo-Beringen – K. Bokrijk Sport A 0 - 3
13/10/2017 19:30 R.C. Reppel – K. Bokrijk Sport A 1 - 3
21/10/2017 15:00 K. Bokrijk Sport A – FC Alken 5 - 6
28/10/2017 15:00 K. Bokrijk Sport A – K.F.C. Hamont 99 3 - 5
11/11/2017 14:30 DV Bilzen Utd. A – K. Bokrijk Sport A 7 - 4
18/11/2017 14:30 K. Bokrijk Sport A – E. Louwel B 5 - 2
25/11/2017 14:30 Halveweg Zonhoven A – K. Bokrijk Sport A 2 - 4
02/12/2017 14:30 K. Bokrijk Sport A – D.Fufo-Beringen 1 - 0
20/01/2018 11:30 FC Alken – K. Bokrijk Sport A 2 - 1
27/01/2018 14:30 K. Bokrijk Sport A – R.C. Reppel 6 - 2

VOLGENDE WEDSTRIJD

KLASSEMENT

WEDSTRIJDOVERZICHT 2E PLOEG, 2E PROVINCIALE


02/09/2017 10:00 RC Genk Ladies C – K. Bokrijk Sport B 0 - 5
09/09/2017 13:00 K. Bokrijk Sport B – BS Sport Berbroek-Schulen B 4 - 1
16/09/2017 15:00 HO Molenbeersel – K. Bokrijk Sport B 0 - 6
23/09/2017 13:00 K. Bokrijk Sport B – E. Mechelen a/d Maas 3 - 2
07/10/2017 15:00 FC Maasland NO – K. Bokrijk Sport B 1 - 4
14/10/2017 13:00 K. Bokrijk Sport B – Membruggen V&V 1 - 1
21/10/2017 12:30 DV Bilzen Utd. B – K. Bokrijk Sport B 4 - 2
28/10/2017 13:00 K. Bokrijk Sport B – Sp. Lille 4 - 2
11/11/2017 14:30 Lanklaar VV – K. Bokrijk Sport B 0 - 12
18/11/2017 17:30 Jong St. Truiden B – K. Bokrijk Sport B 2 - 4
25/11/2017 13:00 K. Bokrijk Sport B – FC Eksel 6 - 1
02/12/2017 13:00 K. Bokrijk Sport B – RC Genk Ladies C 5 - 0
16/12/2017 14:30 BS Sport Berbroek-Schulen B – K. Bokrijk Sport B -:-
20/01/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – HO Molenbeersel 17 - 2
27/01/2018 14:30 E. Mechelen a/d Maas – K. Bokrijk Sport B 3 - 1
03/02/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – FC Maasland NO -:-
17/02/2018 15:00 Membruggen V&V – K. Bokrijk Sport B -:-
24/02/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – DV Bilzen Utd. B -:-
03/03/2018 10:00 Sp. Lille – K. Bokrijk Sport B -:-
10/03/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – Lanklaar VV -:-
17/03/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – Jong St. Truiden B -:-
07/04/2018 10:00 FC Eksel – K. Bokrijk Sport B -:-

VOLGENDE WEDSTRIJD

25/02/201810:00

-:-

KLASSEMENT