K Bokrijk Sport_Dames_2018-2019_klein

Boven (vlnr): Patricia Van de Maele (verzorgster), Nele Michiels, Jade Deferm, Sarah Boelaers, Lore Brands, Marissa Jordens, Sylvie Vandermeeren, Bart Swerten (T1, 2e nat.), Deborah Dreessen, Lotte Pinxten, Gert Boelen (T1, 2e prov.), Charlotte Lacroix, Sean Jacobs (KT), Marc Michiels (T2 2e prov. A), Marc Buvens (T1 2e prov. B)

Midden (vlnr): Mieke Noukens, Silvia Doré, Sanne Muutjes, Aurelie De Boiserie, Jill Huijnen, Dorien Van der Zanden, Loore Michiels, Vanessa Teron, Hanne Libens, Chaimaa El Boubsi

Onder (vlnr): Debbie Paepens, Elena Scheymans, Annelies Gonissen, Verdiana Palombo, Nathalie Brenard, Debbie Decrae, Elke Gielissen, Verdiana Palombo, Pervinca Della Pelle, Francine Mengels, Celina Pinna, Larissa Buvens, Jense Martens, Jana Wintmolders, Lara Massot

Ontbreekt op de foto: Jolien Box, Heidi Reynders (afg. 2e nat.), Lien Decuypere, Maxien Peters, Sarah Geurts, Nathalie Brenard, Anneleen Scholts, Elke Gielissen, Silke Vanierschot, Sofie Luyten, Margot Verhuizen, Noemie Todde, Els Noben, Anneleen Verlaek, , Martine Milissen, Anja Swinnen, Ellen Venken, Dorien D’huys, Kiana Vanrusselt, Kelly Wellens en Natalie Dominguez Garduno

WEDSTRIJDOVERZICHT 1E PLOEG, 2e Nationale B


25/08/2018 15:00 K. Bokrijk Sport A – Yellow-Red KV Mechelen A 0 - 7
01/09/2018 15:00 RSC Anderlecht B – K. Bokrijk Sport A 8 - 0
15/09/2018 15:00 Voetbalclub Moldavo B – K. Bokrijk Sport A -:-
06/10/2018 17:00 KHO Wolvertem Merchtem A – K. Bokrijk Sport A -:-
20/10/2018 15:00 K. Bokrijk Sport A – RES Couvin-Mariembourg A -:-
27/10/2018 17:00 ASE De Chastre A – K. Bokrijk Sport A -:-
03/11/2018 14:30 K. Bokrijk Sport A – Wallonia Club Sibret A -:-
10/11/2018 14:30 Oud-Heverlee Leuven – K. Bokrijk Sport A -:-
24/11/2018 14:30 K. Bokrijk Sport A – R.Standard de Liege -:-
01/12/2018 14:00 DVC Tienen A – K. Bokrijk Sport A -:-
08/12/2018 14:30 K. Bokrijk Sport A – Fc Irlande Auderghem A -:-
15/12/2018 14:30 RFC de Liege A – K. Bokrijk Sport A -:-
12/01/2019 16:45 Yellow-Red KV Mechelen A – K. Bokrijk Sport A -:-
19/01/2019 14:30 K. Bokrijk Sport A – RSC Anderlecht B -:-
02/02/2019 15:00 K. Bokrijk Sport A – Voetbalclub Moldavo B -:-
09/02/2019 15:00 FC.Femina La Louviere A – K. Bokrijk Sport A -:-
23/02/2019 15:00 K. Bokrijk Sport A – KHO Wolvertem Merchtem A -:-
02/03/2019 17:00 RES Couvin-Mariembourg A – K. Bokrijk Sport A -:-
09/03/2019 15:00 K. Bokrijk Sport A – ASE De Chastre A -:-
16/03/2019 15:00 Wallonia Club Sibret A – K. Bokrijk Sport A -:-
23/03/2019 15:00 K. Bokrijk Sport A – Oud-Heverlee Leuven -:-
13/04/2019 16:30 R.Standard de Liege – K. Bokrijk Sport A -:-
20/04/2019 15:00 K. Bokrijk Sport A – DVC Tienen A -:-
27/04/2019 15:00 Fc Irlande Auderghem A – K. Bokrijk Sport A -:-
04/05/2019 15:00 K. Bokrijk Sport A – RFC de Liege A -:-

VOLGENDE WEDSTRIJD

06/10/201817:00
KHO Wolvertem Merchtem A – K. Bokrijk Sport A
-:-

KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 KV Mechelen 3 3 0 0 14/0 9
2 Anderlecht B 3 3 0 0 14/1 9
3 Eva's Tienen 3 3 0 0 12/2 9
4 FC Luik 3 2 0 1 10/2 7
5 Moldavo 3 2 1 0 12/5 6
6 OHL 3 2 1 0 10/5 6
7 Chastre 3 2 1 0 9/6 6
8 Wolvertem-M. 3 1 1 1 5/2 4
9 Sibret 3 1 2 0 4/5 3
10 Couvin-Mar. 3 0 2 1 2/10 1
11 FC Irlande Aud. 3 0 2 1 2/13 1
12 Standard Fémina 3 0 3 0 2/9 0
13 FCF La Louvière 3 0 3 0 1/14 0
14 Bokrijk 3 0 3 0 0/23 0

WEDSTRIJDOVERZICHT 2E PLOEG, 2E PROVINCIALE A


01/09/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – FC Diepenbeek A 0 - 2
08/09/2018 15:00 BS Sport Berbroek-Schulen B – K. Bokrijk Sport B -:-
15/09/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – E. Mechelen a/d Maas A -:-
22/09/2018 10:00 DV Bilzen Utd. C – K. Bokrijk Sport B -:-
29/09/2018 11:00 FC Diepenbeek B – K. Bokrijk Sport B -:-
13/10/2018 15:00 Membruggen V&V – K. Bokrijk Sport B -:-
20/10/2018 11:00 K. Bokrijk Sport B – DV Bilzen Utd. B -:-
27/10/2018 16:00 Jong St. Truiden B – K. Bokrijk Sport B -:-
03/11/2018 13:00 FC Diepenbeek A – K. Bokrijk Sport B -:-
10/11/2018 11:00 K. Bokrijk Sport B – BS Sport Berbroek-Schulen B -:-
17/11/2018 14:30 E. Mechelen a/d Maas A – K. Bokrijk Sport B -:-
24/11/2018 11:00 K. Bokrijk Sport B – DV Bilzen Utd. C -:-
01/12/2018 11:00 K. Bokrijk Sport B – FC Diepenbeek B -:-
15/12/2018 13:00 K. Bokrijk Sport B – Membruggen V&V -:-
12/01/2019 10:00 DV Bilzen Utd. B – K. Bokrijk Sport B -:-
19/01/2019 13:00 K. Bokrijk Sport B – Jong St. Truiden B -:-

VOLGENDE WEDSTRIJD

22/09/201810:00
DV Bilzen Utd. C – K. Bokrijk Sport B
-:-

KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 DV Bilzen Utd. B 3 2 0 1 12/8 7
2 Diepenbeek A 2 2 0 0 13/0 6
3 Bokrijk Sp. B 3 2 1 0 30/2 6
4 Diepenbeek B 3 1 0 2 15/11 5
5 E. Mech. a/d Maas 3 1 1 1 10/15 4
6 Jong St.-Truiden B 2 1 1 0 4/5 3
7 BS Sport B 2 1 1 0 4/21 3
8 DV Bilzen Utd. C 3 0 3 0 1/13 0
9 Membruggen V&V 3 0 3 0 1/15 0

WEDSTRIJDOVERZICHT 3E PLOEG, 2E PROVINCIALE B


08/09/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – E. Louwel B -:-
15/09/2018 15:00 K.St. Elen – K. Bokrijk Sport C -:-
19/09/2018 19:30 Bocholter V.V. – K. Bokrijk Sport C -:-
22/09/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – Sp. Lille -:-
29/09/2018 10:00 FC Eksel – K. Bokrijk Sport C -:-
06/10/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – Lommel United WS B -:-
13/10/2018 15:00 FC Maasland NO – K. Bokrijk Sport C -:-
20/10/2018 15:00 HO Molenbeersel – K. Bokrijk Sport C -:-
27/10/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – Neeroeteren FC -:-
03/11/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – Bocholter V.V. -:-
09/11/2018 20:00 E. Louwel B – K. Bokrijk Sport C -:-
18/11/2018 23:59 K. Bokrijk Sport C – K.St. Elen -:-
24/11/2018 10:00 Sp. Lille – K. Bokrijk Sport C -:-
01/12/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – FC Eksel -:-
08/12/2018 15:00 Lommel United WS B – K. Bokrijk Sport C -:-
15/12/2018 13:00 K. Bokrijk Sport C – FC Maasland NO -:-
12/01/2019 13:00 K. Bokrijk Sport C – HO Molenbeersel -:-
19/01/2019 15:00 Neeroeteren FC – K. Bokrijk Sport C -:-

VOLGENDE WEDSTRIJD

19/09/201819:30
Bocholter V.V. – K. Bokrijk Sport C
-:-

KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 Louwel B 3 3 0 0 11/3 9
2 Eksel 2 2 0 0 12/3 6
3 Maasland NO 3 2 1 0 21/4 6
4 Lommel Utd WS B 3 2 1 0 20/8 6
5 Bocholt 1 1 0 0 3/0 3
6 Bokrijk Sp. C 2 1 1 0 15/3 3
7 Neeroeteren 2 0 2 0 0/9 0
8 Lille 3 0 3 0 2/13 0
9 St. Elen 3 0 3 0 2/43 0