Dames



Boven (vlnr): Mieke Noukens, Maxien Peters, Natalie Dominguez, Lotte Pinxten, Jana Wintmolders, Lore Michiels, Jade Deferm, Larissa Buvens

Midden (vlnr): Marc Buvens (afg. 2e prov.), Anja Swinnen, Gert Boelen (T1, 2e prov.), Silvia Doré, Pervinca Della Pelle, Céline Smellers, Chaimaa El Boubsi , Lara Massot, Alana, Evy Debauve, Shana Vanhaen, Sean Jacobs (KT)

Onder (vlnr): Ellen Venken (afg. 1e prov.), Hanne Libens, Sylvie Vandermeeren, Jense Martens, Elke Gielissen, Jill Huijnen, Deborah Dreesen, Dorien Van der Zanden, Sanne Muutjes

Ontbreken op de foto: Lien Decuypere, Sofie Luyten, Noemie Todde, Anneleen Verlaek, Wendy Mees, Marie Bollen, Tinne Bollen, Dorien D’huys, Kiana Vanrusselt, Kelly Wellens, Debbie Paepens, Verdiana Palombo, Francine Mengels, Celina Pinna, Aurelie De Boiserie, Vanessa Teron, Sofie Van Houtven, Charlotte Lacroix, Juanita Simons, Sarah Geurts, Christina Santana Flores, Nele Michiels en Bob Gajahdharsing (T1, 1e prov.)

WEDSTRIJDOVERZICHT 1E PLOEG, 1e Provinciale

Wedstrijd

K. Bokrijk Sport A D.Fufo-Beringen

1 - 1

6. Speeldag

05/10/2019, 15:00

0


KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 FC Alken 25 20 1 4 128/37 64
2 Esp. Pelt 25 19 2 4 106/27 61
3 DV Bilzen Utd. 24 14 6 4 67/38 46
4 Fufo Beringen 25 13 9 3 57/47 42
5 KFC Hamont 99 25 12 7 6 65/52 42
6 Diepenbeek 25 13 10 2 65/41 41
7 Lommel Utd WS 25 12 9 4 85/57 40
8 Bokrijk Sp. 25 11 8 6 73/31 39
9 Jong St.-Truiden B 25 12 11 2 72/55 38
10 RC Genk Ladies C 25 11 10 4 80/48 37
11 Bocholt 24 6 16 2 57/91 20
12 Louwel B 25 5 19 1 39/94 16
13 BS Sport 24 4 20 0 38/162 12
14 Eksel 24 0 24 0 13/165 0

WEDSTRIJDOVERZICHT 2E PLOEG, 2E PROVINCIALE

Wedstrijd Uitslag
31/08/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B FC Maasland NO

5 - 0

07/09/2019 12:30 0
Lommel United WS B K. Bokrijk Sport B

1 - 0

14/09/2019 11:00 0
FC Diepenbeek B K. Bokrijk Sport B

4 - 2

21/09/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B BS Sport Berbroek-Schulen B

7 - 0

28/09/2019 15:00 0
Membruggen V&V K. Bokrijk Sport B

2 - 2

05/10/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B Kadijk SK

6 - 1

12/10/2019 15:00 0
Kortessemse VV K. Bokrijk Sport B

0 - 5

19/10/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B Sp. Lille

-:-

26/10/2019 10:00 0
DV Bilzen Utd. B K. Bokrijk Sport B

-:-

02/11/2019 12:30 0
K. Bokrijk Sport B SLW Maaseik

-:-


KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 Jong St.-Truiden C 22 21 1 0 158/13 63
2 Membruggen V&V 22 18 2 2 121/25 56
3 Bokrijk Sp. B 22 14 5 3 78/23 45
4 DV Bilzen Utd. B 24 14 7 3 81/42 45
5 Diepenbeek B 23 12 10 1 77/53 37
6 SLW Maaseik 21 10 8 3 69/57 33
7 Lille 21 9 9 3 53/76 30
8 Maasland NO 22 9 11 2 54/69 29
9 Lommel Utd WS B 22 9 12 1 46/51 28
10 St. Elen 23 6 17 0 39/91 18
11 BS Sport B 22 5 17 0 22/106 15
12 Kadijk 22 3 17 2 24/137 11
13 Wiemismeer 20 3 17 0 18/97 9