Dames



Boven (vlnr): Mieke Noukens, Maxien Peters, Natalie Dominguez, Lotte Pinxten, Jana Wintmolders, Lore Michiels, Jade Deferm, Larissa Buvens

Midden (vlnr): Marc Buvens (afg. 2e prov.), Anja Swinnen, Gert Boelen (T1, 2e prov.), Silvia Doré, Pervinca Della Pelle, Céline Smellers, Chaimaa El Boubsi , Lara Massot, Alana, Evy Debauve, Shana Vanhaen, Sean Jacobs (KT)

Onder (vlnr): Ellen Venken (afg. 1e prov.), Hanne Libens, Sylvie Vandermeeren, Jense Martens, Elke Gielissen, Jill Huijnen, Deborah Dreesen, Dorien Van der Zanden, Sanne Muutjes

Ontbreken op de foto: Lien Decuypere, Sofie Luyten, Noemie Todde, Anneleen Verlaek, Wendy Mees, Marie Bollen, Tinne Bollen, Dorien D’huys, Kiana Vanrusselt, Kelly Wellens, Debbie Paepens, Verdiana Palombo, Francine Mengels, Celina Pinna, Aurelie De Boiserie, Vanessa Teron, Sofie Van Houtven, Charlotte Lacroix, Juanita Simons, Sarah Geurts, Christina Santana Flores, Nele Michiels en Bob Gajahdharsing (T1, 1e prov.)

WEDSTRIJDOVERZICHT 1E PLOEG, 1e Provinciale

Wedstrijd Uitslag
31/08/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A K.R.C. Genk C

1 - 0

07/09/2019 15:00 0
Lommel United WS A K. Bokrijk Sport A

1 - 0

14/09/2019 13:00 0
FC Diepenbeek A K. Bokrijk Sport A

2 - 1

21/09/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A Bocholter V.V.

8 - 0

28/09/2019 10:00 0
FC Eksel K. Bokrijk Sport A

0 - 6

05/10/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A D.Fufo-Beringen

1 - 1

12/10/2019 15:00 0
Jong St. Truiden B K. Bokrijk Sport A

2 - 1

19/10/2019 15:00 0
K. Bokrijk Sport A Esperanza Pelt

-:-

25/10/2019 20:00 0
DV Bilzen Utd. A K. Bokrijk Sport A

-:-

02/11/2019 14:30 0
K. Bokrijk Sport A BS Sport Berbroek-Schulen A

-:-


KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 Esp. Pelt 23 19 0 4 104/23 61
2 FC Alken 23 18 1 4 121/37 58
3 DV Bilzen Utd. 23 14 5 4 66/36 46
4 KFC Hamont 99 23 12 7 4 63/50 40
5 Lommel Utd WS 23 12 8 3 83/52 39
6 Bokrijk Sp. 23 11 7 5 72/28 38
7 Diepenbeek 23 12 10 1 62/39 37
8 Fufo Beringen 23 11 9 3 53/45 36
9 Jong St.-Truiden B 23 11 10 2 69/52 35
10 RC Genk Ladies C 23 10 10 3 76/47 33
11 Bocholt 23 6 15 2 57/86 20
12 Louwel B 23 4 18 1 35/90 13
13 BS Sport 23 3 20 0 29/161 9
14 Eksel 23 0 23 0 12/156 0

WEDSTRIJDOVERZICHT 2E PLOEG, 2E PROVINCIALE

Wedstrijd

K. Bokrijk Sport B Sp. Lille

19/10/2019 12:30 0

8. Speeldag

19/10/2019, 12:30

0


KLASSEMENT

# gs w v g ds p
1 Jong St.-Truiden C 20 19 1 0 149/12 57
2 Membruggen V&V 20 17 2 1 114/23 52
3 Bokrijk Sp. B 21 13 5 3 68/23 42
4 DV Bilzen Utd. B 22 13 7 2 73/39 41
5 Diepenbeek B 22 12 9 1 77/50 37
6 SLW Maaseik 20 10 7 3 68/51 33
7 Lommel Utd WS B 21 10 10 1 49/47 31
8 Lille 21 8 10 3 50/79 27
9 Maasland NO 20 8 10 2 50/61 26
10 St. Elen 21 5 16 0 35/80 15
11 BS Sport B 21 5 16 0 21/102 15
12 Kadijk 21 3 16 2 22/130 11
13 Wiemismeer 20 3 17 0 18/97 9